Cysta v mozgu – lekári nám nedávali veľkú nádej…

Celý môj život sa zmenil….
Pred 20-timi rokmi pán Strohm zmenil mne a môjmu synovi život. Až teraz som zistila, že jestvuje webová stránka, na ktorej môžu byť zverejnené správy o liečení. Nechcem v žiadnom prípade vynechať zverejnenie mojej vďaky pánu Strohmovi.
Môj príbeh začal v roku 1993. Vtedy som bola šťastnou matkou veselej 2 ½ ročnej dcéry. Bola som veľmi šťastná, keď sme zistili, že som opäť tehotná. Môj šťastný svet sa skončil, keď som sa dozvedela diagnózu nenarodeného syna, ktorý mal cystu v mozgu. Toto ochorenie sa na konci tehotenstva stratí, ale lekári hovorili, že sa kedykoľvek môže vrátiť. Citovali: „Je to v Božích rukách“. Keď mal syn tri roky, 1996, choroba sa vrátila. Lekári nám nedávali veľkú nádej. „Väčšinou sa toto ochorenie končí smrťou…“ bola ich prognóza.
Deprimovaná, s pocitom beznádeje som sa vydala hľadať pre syna pomoc. Začala som sa zaujímať aj o alternatívne metódy. Keď mi susedka rozprávala o seminári na túto tému v Hamburgu, netrvalo dlho a išla som s ňou na ďalší seminár. Tam som spoznala veľmajstra R.A.I., pána F.E. Eckard Strohma. Bez zaváhania mi sľúbil pomoc, dal mi jeho súkromné číslo, aby som ho kedykoľvek vedela zastihnúť. O dva mesiace neskôr, po niekoľkých ošetreniach, ukázalo nové lekárske vyšetrenie, že je môj syn úplne zdravý. Pán Strohm ho potom, čo v klasickej medicíne nebola nádej na vyliečenie, trvalo vyliečil.
Dnes je môj syn sám otcom malého zdravého synčeka a ja som šťastnou starou mamou a viem, že len vďaka pomoci Eckarda Strohma môžeme žiť náš šťastný rodinný život. Ďakujem.

M.K. z H. pri Hamburgu