Život v X dimenziách – Svety jedného média (1. časť)

Snáď rodičia tušili, keď krstili svojho syna narodeného v roku 1950, že jedno meno samo o sebe nestačí pre práve začatý život. A dali mu meno Franz Eberhard Eckard.

40185_1371552488933_2369560_n

Krátko po narodení so svojou mamou.

 

F.E.Eckard Strohm sa skutočne už od svojho ranného detstva pohyboval vo viacerých dimenziách, nielen v tej všeobecne známej fyzicko-svetskej, s ktorou sa my denne stretávame.

Už ako malý vedel predpovedať smrť človeka. A mal veľké šťastie, že mu to jeho milujúci otec až s podozrivým porozumením pomáhal zvládať. Pretože Eckard sa cítil vinný a veril, že ľudia umierajú, lebo to predpovedal. Aj následné vysvetlenia jeho otca boli niečím nezvyčajným a predovšetkým úplne nekonzervatívnym. Bolo len prirodzené, že už čoskoro sedával v kruhu dospelých, keď sa hovorilo o homeopatii či parapsychológii a on sa živo zapájal. Aj v tom mal šťastie, pretože jeho názor brali dospelí vážne. Na prekvapenie otca už mnohé vedel bez toho, aby mu to predtým ktokoľvek vysvetlil. Táto skutočnosť silne ovplyvnila jeho nezvyčajnú životnú dráhu.

 

40216_1371548208826_2688997_n

V 18 rokoch bol najmladším lídrom v spoločnosti.

Eckard Strohm, so svojimi rétorickými schopnosťami a dominantným sebavedomím, sa mohol vydať cestou úspešnej kariéry ako manažérsky poradca, rozhlasový moderátor alebo podnikateľ. Na tejto ceste bol v 70-tych rokoch. Dvakrát ju prerušil v momente, keď šla príliš priamo nahor. Rozpoznal rozdiel medzi povolaním a poslaním. Vzdal sa kariéry úspešného obchodníka a rozhodol sa pre úplne odlišný život: ako úspešný liečiteľ, spisovateľ a školiteľ. Rozhodol sa pre život s kryštálmi, energiami, liečivými silami, medialitou a znalosťami z Atlantídy. Je tu pre ľudí, ktorí potrebujú pomoc alebo hľadajú jeho učenie a majú záujem používať jeho obrovské poznatky.
K nim patrí aj to, čo označuje ako spirituálnu archeológiu: stále hľadať svoje a naše zdroje, náš prastarý pôvod (z Atlantídy). S pomocou spriatelených archeológov cestoval po svete a skúmal všetky dostupné odkazy, ktoré ľudstvo spájajú s dávnou Atlantídou.

K téme Atlantídy a s tým spojeným liečebným systémom AROLO TIFAR sa Eckard Strohm dopracoval vďaka vzácnej schopnosti: vedieť čítať v Akaša kronike. Poviete si, to sa dá ľahko spochybniť. A predsa na rozdiel od iných, ktorí tiež tvrdia, že vedia kódovať kryštály, je jasné a ľahko dokázateľné, že Eckard Strohm to naozaj dokáže. Jeho kryštály naprogramované podľa atlantského vzoru zasahujú cielene netušenými liečivými silami. Kto aj o tom pochybuje, zažije pri použití Arola presvedčivé účinky, či už ako terapeut, alebo ako pacient. A existujú dôveryhodné správy ako z holej ruky, doslova z ničoho, zmaterializoval drahokamy a jeden tajomný zlatý prsteň. Ten uschováva ako obrovskú cennosť, s ktorou je spojených zopár pôsobivých a zriedkavých zážitkov. Ale tieto hračky nerobí Eckard nikdy kvôli svojmu Egu alebo preto, aby niečo dokázal, ale len vtedy, ak to slúži vyššiemu cieľu.

Toto všetko, čo F.E.Eckard Strohm ponúka, je samozrejme pre niektorých súčasníkov jednoducho priveľa a presahuje to ich schopnosť akceptovať to. Len tak je možné vysvetliť, prečo sa z bezradnosti stane nepriateľstvo, odmietanie a kritika. Takto reagujú aj niektoré médiá, ktoré sa chcú mstiť a potajomky označili Eckarda Strohma za šarlatána – bez toho, že by ho niekedy videli alebo ho spoznali.
Kde je veľa svetla, je aj veľa tieňa…